Wystaw opinię i prześlij zdjęcie z naszym produktem, aby zdobyć firmowe gadżety! wróć do kategorii

Udostępnij:

Poznaj zasady i zgarnij zestaw gadżetów od RST! Dla autorów 20 najlepszych zdjęć mamy gadżety ekstra, w skład których wchodzi metrówka Milwaukee z bidonem, bawełniana torba, notatnik, długopis, zapalniczka, a dla pozostałych autorów prześlemy nagrodę gwarantowaną pod postacią notatnika, długopisu i zapalniczki.

? Wystaw opinię i prześlij zdjęcie gotowej realizacji z wykorzystaniem produktów: RST, CBM, Leutron, Times Microwave, Polyphaser na naszej wizytówce w Google Moja Firma, a my nagrodzimy Cię paczką gadżetów od RST.

? Zdjęcie wraz z opinią należy udostępnić na wizytówce RST w Google: https://g.page/r/CcTZRrzwNYdqEB0/review i dodatkowo wysłać wiadomość e-mail ze zdjęciem realizacji i dopiskiem: „Akceptuję regulamin i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki nagrody i wykorzystania przesłanego przeze mnie zdjęcia na stronie www i na firmowych kanałach RST” na adres – marketing@rst.pl.

? W treści wiadomości prosimy dodatkowo o podanie danych do wysyłki paczki, tj. imienia i nazwiska oraz pełnego adresu korespondencyjnego wraz z numerem telefonu oraz wskazaniem w jakiej instalacji/obiekcie zastosowane zostały nasze produkty.

Zdjęcia realizacji mogą zostać umieszczone na stronie internetowej www.rst.pl, w naszych materiałach szkoleniowych oraz na firmowych kanałach social media.

Zachęcamy do udziału oraz zapoznania się z regulaminem: https://rst.pl/…/Regulamin-akcji-marketignowej-RST-.pdf

UZIEMIENIA I OCHRONA PRZED PRZEPIĘCIAMI

EARTHING AND OVERVOLTAGE PROTECTION

RST