O firmie

Udostępnij:

DOŚWIADCZENIE

Od blisko 30 lat zaopatrujemy HURTOWNIE ELEKTRYCZNE i wspieramy WYKONAWCÓW i PROJEKTANTÓW w ich codziennej pracy.
Zapewniamy skuteczną ochronę przed przepięciami i trwałe uziemienia dla różnorodnych obiektów i systemów. Wybieramy starannie oferowane produkty, gwarantując niezawodność i bezpieczeństwo.

WSPARCIE

Systemy uziemiające, ochrony odgromowej oraz ochrony przed przepięciami instalacji zasilających i teletechnicznych to fundamenty naszej oferty.

Świadczymy usługi doradztwa, badawcze, wykonujemy ekspertyzy oraz ocenę ryzyka zagrożenia piorunowego na potrzeby prowadzonych przez Klientów inwestycji.

Zapewniamy Firmom wsparcie w doborze produktów o najlepszych parametrach, przygotowaniu dokumentacji produktowej, ale również w trakcie realizacji projektu i po jego zakończeniu. Dostarczamy produkty na czas.

WIEDZA

Kadra ekspertów i doświadczonych doradców zdobywających wiedzę w Polsce i za granicą, są gwarantami bezpieczeństwa projektowanych przez Klientów instalacji.

Każdego dnia doradzamy w doborze produktów i rozwiązań, odpowiadamy na trudne i łatwe pytania i robimy wszystko, żeby wybór jakiego dokonują Klienci był najlepszy pod dane wymagania projektowe.

Chętnie dzielimy się doświadczeniem, aby każdy Klient miał pełną wiedzę o zamówionych produktach ale również o prawidłowych zasadach skutecznej ochrony.

Nie zostawiamy Klientów po zakończeniu inwestycji – jesteśmy do dyspozycji w każdej chwili, gdy potrzebna jest fachowa pomoc i porada.

UZIEMIENIA I OCHRONA PRZED PRZEPIĘCIAMI

EARTHING AND OVERVOLTAGE PROTECTION

RST