Kariera

Udostępnij:

Jeżeli chcesz pracować w ambitnym i dynamicznym zespole, cenisz sobie stabilność,  przyjazną atmosferę oraz pragniesz rozwijać się zawodowo, przyślij nam swoje CV (rekrutacja@rst.bialystok.pl, lub tradycyjnie na adres pocztowy) albo dostarcz osobiście i dołącz do nas już dzisiaj.

Obecnie nie posiadamy ofert pracy.

 

 

UWAGA!
Jeżeli chcesz, żebyśmy rozpatrzyli Twoje CV, prosimy o zamieszczenie w nim poniższej klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez RST Sp. z o.o. z Białegostoku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest RST Sp. z o.o. z Białegostoku, ul. Elewatorska 17/1, 15-620 Białystok. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

UZIEMIENIA I OCHRONA PRZED PRZEPIĘCIAMI

EARTHING AND OVERVOLTAGE PROTECTION

RST Białystok