Sezon burzowy już trwa wróć do kategorii

Udostępnij:

Już dziś chroń skutecznie swoją instalację fotowoltaiczną oraz zasilanie nn. Postaw na wysokiej jakości ograniczniki marki RST w atrakcyjnej cenie. Wybierz ochronę nie tylko na lato, ale na LATA!

Seria RST Solar do ochrony fotowoltaicznych systemów zasilania dostępna jest w postaci ograniczników typu 1+2 oraz typu 2. Produkty dedykowane są dla instalacji o napięciu Ucpv do 1000 V i 1500 V. Ograniczniki do instalacji o napięciu do 1000 V wykonane są w obudowach z wymiennymi modułami ochronnymi, w konfiguracji Y, z sumującym elementem iskiernikowym (GDT), który eliminuje prąd upływu IPE. Ograniczniki do systemów o napięciu do 1500 V wykonane są w specjalnych kompaktowych obudowach, zapewniających odpowiednie odstępy izolacyjne, które gwarantują bezpieczną pracę systemu PV.

Seria RST Power do ochrony instalacji niskiego napięcia to ograniczniki kombinowane typu 1+2 oraz ograniczniki warystorowe typu 2. Ogranicznik RST Power T1+T2 to maksimum wytrzymałości na prądy pioruna przy minimalnych wymiarach. Pojedynczy moduł ochronny ma szerokość równą 1TE. Seria RST Power wykonana jest w obudowach z wymiennymi wkładkami ochronnymi wyposażonymi dodatkowo w wizualną sygnalizację stanu ogranicznika (plus sygnalizacja zdalna realizowana za pomocą styków bezpotencjałowych FM, dostępna jako opcja).

Nie wiesz jaki ogranicznik wybrać? Sprawdź poniższą tabelę:

Lokalizacja SPDRozdzielnica główna

Strona AC inwertera

Obwód DC
RST Power T2
In = 20 kA
Strona produktuRST Power T2
In = 20 kA
Strona produktuRST Solar T2
In = 25 kA
Strona produktu
RST Power T1 + T2
Iimp= 12,5 kA
Strona produktuRST Power T2
In = 20 kA
Strona produktuRST Solar T2
In = 25 kA
Strona produktu
RST Power T1 + T2
Iimp= 12,5 kA
Strona produktuRST Power T1 + T2
Iimp= 12,5 kA
Strona produktuRST Solar T1 + T2
Itotal = 12,5 kA
Strona produktu
* - w rozdzielnicy głównej można zastosować ogranicznik Typu 2 w przypadku, gdy zasilany jest wyłącznie linią kablową, która nie łączy się z linią napowietrzną i można wykluczyć ryzyko bezpośredniego uderzenia pioruna w linię

Zamów bezpośrednio od nas dzwoniąc pod numer +48 85 307 00 85 lub pisząc na adres mailowy rst@rst.pl

UZIEMIENIA I OCHRONA PRZED PRZEPIĘCIAMI

EARTHING AND OVERVOLTAGE PROTECTION

RST